с. Девладове. Девладівський ДНЗ Буратіно

Щоб вирішити завдання підготовки в нових умовах педагога- вихователя, щоб в
він творчо впроваджував їдеї інтерактивного особистісного орієнтовного навчання і виховання, методична служба має постійно  шукати сучасні форми і методи роботи, залучати педагогів до активної  діяльності.

В. Сухомлинський говорив: " Одним з найслабших місць підготовки майбутього педагога є те, що йому дають знання основ наук, тобто знання предмета, який він викладатиме, і майже не дають знань про те, як виховувати , як навчати школярів бути людьми"

Масові форми науково- методичної роботи сприяють збагаченню інтересів, підвищенню кваліфікації педагога виробленню ними практичних професійних навичок. Використовуються як традиційні так і нетрадиційні форми роботи.

Традиційні

інструктивно-методичні наради, методичні об"єднання, семінари-практикуми, індивідуальні методичні консультації, школи передового педагогічного досвіду, співбесіди.

Нетрадиційні

панорама методичних знахідок, клуби, літературні світлиці,творчі звіти педагогічних колетивів, портрет творчого вихователя, освітянські вечорниці.