с. Девладове. Девладівський ДНЗ Буратіно

Правила прийому

Зарахування дитини до дошкільного закладу це- відповідальний момент як для батьків, так і для керівника закладу. З цього моменту починаютіія юридичні відносини між батьками та працівниками дошкільного навчального закладу, тому всі повинні чітко усвідомлювати міру відповідальності за ці відносини, а починаються вони з першої зустрічі у завідувача дошкільного навчального закладу.

При прийнятті до дошкільного навчального закладу завідувач зобов"язаний ознайомити батьків зі Статусом дошкільного закладу, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, з режимом роботи, вимогами Базового компоненту дошкільньої освіти, наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 №667 " Порядок встановлення плати батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних та інтеративних навчальних закладах" , порядком та термінами здійснення розрахунків  за перебування дитини у дошкільному навчальному закладі, умовами утримання дітей та традиціми закладу, з положенням про піклувальну  раду дошкільноого навчального закладу, з положенням про батьківський комітет, їх повноваженнями та протоколами засідань, проте обов"язково звернути увагу на рішення батьківських зборів щодо умов, обсягів та періодичності надання матеріальної (фінансової)допомоги, ознайомити з документом, у якому про це йдеться.

Показати батькам навчальний дошкіільний заклад, розміщення адміністративних приміщень.